Menu

Aktualności

Dołącz do zespołu

szczegóły

Oferta

szczegóły

Wirtualna Akademia

szczegóły

Szybki kontakt

tel : 664 456 910

tel : 606 980 045

info@ce-academy.pl

W kilku słowach

Wszystkich miłośników królewskiej gry informujemy, że Szachowa Szkoła Chess Evolution Academy zaczyna swoją działalność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy trenerskiej Artura Jakubca oraz karierze zawodniczej Kamila Mitonia chcemy przekazywać wiedzę na najwyższym poziomie w każdym aspekcie gry w szachy.

  • Nauka od podstaw a także poziom początkujący - na tym etapie gry w szachy najważniejszy jest przekaz dlatego naszym zadaniem będzie znalezienie odpowiednich pedagogów. Pod naszym okiem ich zadaniem będzie wprowadzenie w szachy w sposób jak najbardziej interesujący.
  • Szkolenie na poziomie wyższym - dzięki arcymistrzowskiej wiedzy możliwe będzie wyselekcjowanie głównych problemów w grze zawodnikow i praca pod kątem ich ulepszenia. Ukierunkowanie na konkretny trening to jeden z kluczy do sukcesu.
  • Praca indywidualna - dostosowana dokladnie pod danego zawodnika.
  • Kluby szachowe - pomoc w szkoleniu a także możliwość prowadzenia drużyny na rozgrywkach ligowych.
  • Symultana, spotkanie z wybitną osobistością ze świata szachowego - będziemy się starać aby odbywały się jak najczęściej dzięki czemu nasi zawodnicy będą mogli zdobyć dodatkowe cenne wskazówki.
  • Obozy szkoleniowe - w naszym planie będą wyjazdy zagraniczne do innych ośrodków szchowych w celu intergracyjnym oraz ogólno poznawczym. Szachy to nie tylko sama gra lecz nowi ludzie, poznawanie ciekawych miejsc oraz tradycji, historii, kultury z nimi związanych.
  • Turnieje - trening trenigiem ale nie możemy zapomnieć o samej rywalizacji, która także posiada walory edukacyjne. W tym celu będziemy oczywiście organizować turnieje.
  • Kontakt z rodzicem - jak w każdej dziedzinie życia tak i w naszej dyscyplinie osoby które zaczynają przygodę z szachami są nowe i bardzo często zagubione w temacie. Wszystkie wątpliwości wyjaśnimy gdyż, szachy to całe nasze życie.

Chess Evolution Academy

2014-04-10
Copyright © ce-academy 2014